• CTOMS- FIREFLY MILITARY PARACHUTE

Symbol: 78997-FF
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.6 kg
Zostaw telefon

Chociaż lądowanie na drzewach zazwyczaj nie jest zamierzone, czasami nie można ich uniknąć, a w przypadku niektórych skoków pararatowniczych i skoków do operacji specjalnych mogą być nawet zamierzone. We wszystkich przypadkach ucieczka na ziemię może być niebezpieczna, a problemowi temu nie pomaga brak odpowiedniego sprzętu do samoratowania w lekkiej, kompaktowej obudowie. Dlatego też zaprojektowano system wyjścia z drzewa Firefly.
Naszą intencją było stworzenie bezpiecznego środka ewakuacji z drzewa, który byłby jednocześnie łatwy w użyciu i tak mały, że nawet nie zauważyłbyś, że go niesiesz, dopóki nie byłbyś potrzebny. Lata badań, rozwoju i testów poszły na Firefly. Jest to połączenie liny o średnicy 3,6 mm wykonanej z bardzo wytrzymałej plecionki Technora, z autorskim urządzeniem kontrolującym zjazd z automatyczną blokadą.
Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do zakotwiczenia się na drzewie lub taśmach nośnych, ucieczki z uprzęży spadochronu lub użycia uprzęży spadochronu jako uprzęży do zjazdu lub po prostu podłączenia do wewnętrznej uprzęży w spodniach kombinezonu i kontrolowanego zejścia na ziemię.
Zestaw jest standardowo wyposażony w linę o długości 20 m, chociaż w szczególnych okolicznościach możliwe są dłuższe długości. Zawiera również uprząż ratunkową i zawiesie do kotwiczenia. Urządzenie sterujące zjazdem zapewni kontrolowane zejście z obciążeniem do 158 kg obciążenie robocze.

Zestaw zawiera:

1 x URZĄDZENIE FIREFLY

1 x LINA FIREFLY™ 3,6 MM (20 M LUB 46 M)

1 x zawiesie kotwiczne DYNEEMA 180 CM

1 x UPRZĄŻ KIESZENIOWA CTOMS (MultiCam)

2 x karabinek DMM PHANTOM

1 x TORBA NA LINY (pomarańczowa)

1 x TORBA GP Z 2 x ZACISKAMI MALICE

 

Czas realizacji: dostępne wkrótce

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie