• CTOMS FIREFLY- PARAGLIDER TREE LANDING EGRESS SYSTEM

Symbol: 78999-FF
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.6 kg
Zostaw telefon

Chociaż lądowania na drzewach zazwyczaj nie są zamierzone, czasami nie da się ich uniknąć. W przypadku złapania na drzewie, ucieczka na ziemię może być niebezpieczna. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie jest dostępna pomoc ratunkowa lub odpowiedni sprzęt. Właśnie do tego został zaprojektowany system zjazdu z drzewa Firefly Paraglider.
Naszym zamiarem było stworzenie bezpiecznego sposobu na samodzielne wyjście z drzewa, który byłby również łatwy w użyciu, mały i lekki. Tak mały i lekki, że nie zostałby zauważony, dopóki nie byłby potrzebny. Lata badań, rozwoju i testów posłużyły do ​​stworzenia Firefly. Jest to połączenie liny o średnicy 3,6 mm wykonanej z bardzo wytrzymałej plecionki Technora, z autorskim urządzeniem kontrolującym zjazd z automatyczną blokadą.
Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do zakotwiczenia się na drzewie lub taśmach nośnych, uwolnienia się z uprzęży paralotni lub spadochronu i kontrolowanego zejścia na ziemię. Zestaw jest standardowo wyposażony w linę o długości 20 m, chociaż w szczególnych okolicznościach możliwe są dłuższe długości. Zawiera również uprząż ratunkową i zawiesie do kotwiczenia. Urządzenie sterujące zjazdem zapewni kontrolowane zejście z obciążeniem do 158 kg. obciążenie robocze.

OSOBISTY ZESTAW EWAKUACJI DEDYKOWANY DLA WSZYSTKICH SPORTÓW POWIETRZNYCH.

Zestaw zawiera:

1 x URZĄDZENIE FIREFLY

1 x LINA FIREFLY™ 3,6 MM (20 M LUB 46 M)

1 x zawiesie kotwiczne DYNEEMA 180 CM

1 x UPRZĄŻ KIESZENIOWA CTOMS (POMARAŃCZOWA)

2 x KARABINEK ŚRUBOWY

1 x TORBA NA LINY (POMARAŃCZOWA)

1 x ETUI GP (OS), CZARNY Z 2 x ZACISKAMI MALICE

 

Czas realizacji: dostępny wkótce

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie