• Combat I.V. Pak™ 500cc

Symbol: SK-civp500-cb
Brak towaru
289.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 18.99
Kurier 24
Dostępność Brak towaru
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

Combat IV Pak™ to rewolucyjne rozwiązanie w stosowaniu płynów dożylnych (IV)/doszpikowych (IO) w całym kontinuum Taktycznej Opieki nad Ofiarami Walki (TCCC) na współczesnym polu walki. kiedykolwiek! Gdziekolwiek!
SKEDCO Extreme Medicine™ TCCC Education, Training, and Product Development Division przedstawia swój przełomowy pakiet Combat IV Pak™ zaprojektowany przez medyka bojowego dla medyka bojowego. Produkty te zapewniają trwałe, ekonomiczne, lekkie i wszechstronne środki do przechowywania, organizowania i stosowania płynów IV/IO w środowisku taktycznym.
Unikalna konstrukcja Combat IV Pak™ integruje przechowywanie i organizację płynów IV/IO oraz materiałów administracyjnych, ułatwiając wykorzystanie możliwości IV/IO zgodnie z „Zasadami TCCC”, zapewniając, że „właściwe rzeczy” znajdują się „właściwym miejscu” w Odpowiedni czas."
Logistyczne ładowanie krzyżowe sprzętu i zaopatrzenia medycznego klasy VIII na polu bitwy
Combat IV Pak™ zawiera regulowaną boczną sprzączkę ¾” i pasek do zawieszania, umożliwiający wygodne zawieszenie CIVP od operatora podczas taktycznej opieki polowej i walki CASEVAC, gdy nie ma innych środków, a także zawieszenie CIVP za pomocą konwencjonalnych środków, gdy dostępny.
Combat IV Pak™ w rękach wykwalifikowanego operatora medycznego szybko przekształca się w improwizowany infuzję ciśnieniową w połączeniu z sfigmomanometrem dla dorosłych. Ta cecha pozwala na równomierne przyłożenie dodatniego ciśnienia do płynu dożylnego, wspomagając infuzję doszpikową i ułatwiając poziomy transport CIVP w pobliżu poszkodowanego, co z kolei minimalizuje zależność od grawitacji, słupków do kroplówek i długich przewodów dożylnych podczas taktycznej opieki polowej i walki CASEVAC lub operacje MEDEVAC.

Combat IV Pak ™ wykorzystuje płyny IV w całym spektrum środowiskowym, łącząc winyl „bez pęknięć” -40 ° F z lekkim neoprenem, aby zapewnić izolację CIVP. Zintegrowana regulowana klamra zwalniająca z boku ¾” i pasek do zawieszania umożliwiają zawieszenie jednego lub dwóch CIVP (po połączeniu razem) w pobliżu ciała operatora, pomagając w utrzymaniu optymalnej temperatury płynu.

Czas realizacji: 24 h

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie