• H-Bandage™ Compression Dressing

Symbol: HBFF01
Brak towaru
46.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Opatrunek uciskowy H-Bandage™ jest najnowszym z uniwersalnych opatrunków na ciężkie urazy. Uaktualnienie naszego opatentowanego opatrunku bojowego Cinch Tight, H-Bandage zapewnia medykom i personelowi terenowemu zarówno opatrunek ratunkowy, jak i hemostat w przypadku krwawienia tętniczego i krwotoku kończyn. Unikalna konstrukcja opatrunku uciskowego H-Bandage™ umożliwia stosowanie go jedną ręką w każdych warunkach. Zaprojektowany dla ratowników, wojska i organów ścigania, H-Bandage™ zapewnia szybkie i skuteczne narzędzie do wszelkiego rodzaju poważnych urazów i urazów związanych z krwawieniem tętniczym.
Unikalna konstrukcja opatrunku uciskowego H-Bandage ™, z grubą na 8 cali wkładką ABD i unikalnym elastycznym owinięciem o długości 5 stóp, zaprojektowanym z myślą o wytrzymałości i elastyczności, a także wszytym w opatrunek w kształcie litery H, pozwala mu zadowolić wiele potrzeby terenowe. Zapięcie w kształcie litery H umożliwia bezpośrednie uciskanie bezpośrednio na ranę, zwiększając ucisk i zmniejszając utratę krwi.
Opatrunek kompresyjny H-Bandage WYNIKI TESTU
Testy kliniczne pod kątem krwawienia tętniczego wykazały, że opaska H-Bandage™ z powodzeniem działa jako hemostat w przypadku krwawienia tętniczego w kończynach. W podsumowaniu testów stwierdzono:
„Wynik tego eksperymentu pozwala sugerować, że opaska H-Bandage™ jest odpowiednią konstrukcją, umożliwiającą stosowanie go jako skutecznego upakowanego opatrunku uciskowego do kontroli nieamputacyjnego krwotoku do tętnic obwodowych kończyn u żołnierzy na pole walki."
Informacje o produkcie opatrunku uciskowego H-Bandage™
- H&H H-Bandage Flat Fold
- Numer artykułu: HBFF01
- Numer NSN: 6510-01-598-8418
- Wymiary opakowania: Płaskie złożenie: 4 "x 10,5" x 1"
- Waga opakowania: 4 uncje.
- Okres trwałości: 5 lat

Czas realizacji: oczekujemy na przesyłkę

Poniższy film pokazuje, jak korzystać z bandaża H:

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie