• Karabinek COLT Zakręcany czarny

Symbol: SR35
42.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15
Kurier 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501548620

Zostaw telefon

COLT Zakręcany pełnowymiarowy, niezwykle lekki karabinek wspinaczkowy z pełnym prostym zamkiem i zakrętką zabezpieczającą. Jak w każdym karabinku Singing Rock zamek pracuje perfekcyjnie - lekko ale bez luzów. COLT Zakręcany powstał z myślą o wspinaczce sportowej jak i tradycyjnej. Do budowania stanowisk asekuracyjnych oraz do zjazdów jak i w pracach wysokościowych. Ponieważ jest kuty matrycowo na gorąco ma świetne parametry wytrzymałościowe. Wyprofilowania na końcach w podłużnej osi karabinka zwiększają powierzchnię pracy liny, to wpływa korzystnie na mniejsze zużycie liny jak i karabinka. Uzyskany kształt dwuteownika podczas kucia na gorąco znacząco podniósł wytrzymałość karabinka, jednocześnie zachowując jego lekkość. Ma niebywałą wytrzymałość przy otwartym zamku 11 kN. Kształt i układ zamka zaprojektowane tak, aby prześwit był optymalny i wygodny do wpinania sprzętu. Zamek typu Keylock, wyprofilowany pod kątem znakomicie ułatwia wpinanie liny jak i wpinanie do punktów asekuracyjnych. Niewielkie wgłębienie na zamku, ułatwia otwieranie i zamykanie karabinka. Ponadto dopracowana ergonomia, sprawia, że karabinkiem się łatwo operuje. Każdy karabinek jest testowany indywidualnie pod obciążeniem 10 kN. Stanowi to dla użytkownika gwarancję bezpiecznego sprzętu. Każdy karabinek ma w sposób trwały naniesiony unikalny numer ułatwiający identyfikację produktu pod kątem daty jego produkcji, dostępny w dwóch kolorach: złotym i czarnym.
Informacje dla użytkowników
Kucie na gorąco - Technologia plastycznego odkuwania w matrycy pożądanego kształtu. Ponieważ kucie na gorąco zapewnia homogenizowaną strukturę ziarna, produkt po tym procesie ma zwartą strukturę oraz doskonałe parametry mechaniczne.
Odkuwanie na zimno - Proces ten jest zwykle tańszy niż kucie na gorąco, a produkt końcowy wymaga niewiele, jeśli w ogóle, prac wykończeniowych. Może występować naprężenie szczątkowe materiału, bez wpływu na wytrzymałość sprzętu.
Wytrzymałość:
otwarty zamek-11 kN
oś podłużna - 26 kN
oś podłużna 8 kN
Waga: 48 g
Prześwit: 18 mm

Czas realizacji: 24 h

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie