• LECCO 2

Symbol: 870040000KK
Kolor
Brak towaru
0
Opinie
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 16 kg
Zostaw telefon

Lecco 2.0 to nowe nosze do ratownictwa górskiego, które zachowują tę samą wszechstronność co poprzednia wersja z nowymi funkcjami, które czynią je jeszcze bardziej wszechstronnymi i wydajnymi!

Produkt wybrany przez CNSAS - Narodowy Korpus Ratownictwa Alpejskiego i Speleologicznego

Główne cechy to:
- nowa wygodna wzmocniona i podnoszona torba transportowa, która umożliwia ultraszybkie przechowywanie
- gotowy do użycia w mniej niż minutę, zmontowany przez jednego operatora
- wstępnie zmontowana rama i torba, bez elementów, które można zgubić
- nowe ergonomiczne uchwyty ze zmiennymi przekrojami (owalne-okrągłe) dla lepszego rozłożenia obciążenia na ramionach i wygodniejszego transportu
- boczny zamek błyskawiczny wyposażony w 4 suwaki, które umożliwiają częściowe otwarcie w celu kontroli i zarządzania poszkodowanym
- dodatkowy zamek przy stopie
- paski unieruchamiające wykonane w różnych kolorach dla szybkiej obsługi
- przezroczysty wizjer umożliwia utrzymanie kontaktu wzrokowego z osobą poszkodowaną
- szeroka gama akcesoriów gwarantujących maksymalną niezawodność w różnych warunkach użytkowania
 
Jego długość wraz z podpórkami na ramiona wynosi 3,1 metra. Bez podpór ma 2 metry długości. Po złożeniu do plecaka nosze mierzą 85x55x22 centymetry. Waga 16 kg (bez torby transportowej).
Pokrowiec z tkaniny ma szereg pasków parcianych w różnych kolorach, które umożliwiają trzymanie poszkodowanego we wszystkich kluczowych punktach. Cztery zewnętrzne paski kompresyjne zapewniają bezpieczne zabezpieczenie pacjenta. Podwójny zamek błyskawiczny umożliwia całkowite rozpięcie pokrowca w celu kontroli, w tym kończyn dolnych. Dodatkowy zamek u stóp. Duży rozmiar pokrowca i długość pasów kompresyjnych umożliwiają zamontowanie materaca próżniowego (niezbędne do unieruchomienia poszkodowanego).
Przednie i tylne podpórki barkowe są wyposażone w wygodną wyściółkę. Przednie podpórki barkowe można włożyć w pozycji prostej do transportu w terenie lub odwrócić w pozycji na bardzo stromych zboczach lub wystających spadkach, zapobiegając w ten sposób wyślizgnięciu się ratownika z podpór barkowych. Długość tylnych podpór zapewnia ratownikowi dobrą widoczność terenu.
 
Nosze, w komplecie z podpórkami barkowymi, zostały zaprojektowane do podtrzymywania SWL (Bezpiecznego Obciążenia Roboczego) regularnie rozłożonego na powierzchni 180 kg (współczynnik bezpieczeństwa 1:4). To obciążenie nigdy nie może być przyłożone tylko do jednego punktu. Firma Kong odtworzyła w swoim laboratorium rzeczywiste warunki pracy noszy i poddała je testom niszczącym poprzez rozciąganie statyczne. Zestaw do zawieszenia noszy do helikoptera lub kolejki linowej może wytrzymać SWL 500 kg (współczynnik bezpieczeństwa 1:4).
Szeroka taśma do opuszczania noszy, po prawidłowym włożeniu zgodnie z instrukcją, gwarantuje udźwig 400 kg (współczynnik bezpieczeństwa 1:4)
Laureat nagrody Compasso d'Oro, sygnał honorowy w 1994 roku.
Produkt wysokiej jakości, w całości zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech, który stał się światowym standardem, teraz udoskonalony w wielu szczegółach, co czyni go idealnym wyborem do ratowania w nieprzyjaznym środowisku!
Standard:EU REGULATION 2017/745
Waga: 16 kg
Kolor: pomarańczowy, czarny

Czas realizacji: Na zamówienie

UWAGA!!! CENA NA INDYWIDUALNE ZAPYTANIE

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie