• TEXORA BLACK MAMBA SLING

Symbol: TMS
Rozmiar
169.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 18.99
Kurier 24
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 501548620

Zostaw telefon

Zbudowana z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, Black Mamba firmy Texora stanowi przełom w zakresie bezpieczeństwa technicznego i wszechstronności. Rdzeń z włókna paraaramidowego ma temperaturę topnienia 450°C (842°F) i wysoką trwałość. Powłoka z elastanu PES chroni i zawiera włókna wewnętrzne w lekkim, niskoprofilowym i łatwym w obsłudze opakowaniu. Sklasyfikowana zgodnie z normami EN dla ładunku dla dwóch osób i wytrzymała na obciążenie 49 kN (11 016 LBF) MBS, Mamba jest wytrzymała, co ułatwia budowanie kotwicy i wystarczająco kompaktowa, aby można ją było nosić na uprzęży lub w kieszeni. Jest to idealne narzędzie do akcji ratowniczych i dostępu w trudnych warunkach.
Siła zrywająca tego sprzętu przekracza wymagania wymienionych norm, a mimo to pozostaje on giętki, lekki i ma niewielką objętość. Zawiesia Black Mamba są mocne i elastyczne, zachowują swój kształt podczas owijania się wokół konstrukcji napowietrznych lub dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Ich wysoka wytrzymałość otwiera możliwości stosowania konfiguracji chokerów (zaczep popręgowy). Nie ma ciężkiego sprzętu do noszenia i konserwacji, a do transportu można go ładnie spakować. Oczekiwana żywotność Mamby wynosi trzy lata od daty pierwszego użycia lub 5 lat od daty produkcji, pod warunkiem, że przestrzegano wszystkich instrukcji użytkowania, konserwacji i przechowywania oraz przeprowadzono wszelkie kontrole (głównym ograniczeniem jest ekspozycja na promieniowanie UV ).

Certyfikaty
EN 795:2012 Typ B
EN 354:2010
CEN TS 16415:2013 (2 osoby)

Cechy:

Wszechstronne zawiesie kotwiczne i smycz do ratownictwa i dostępu
Mocny i trwały z 49 kN MBS (11016 LBF) od końca do końca
Sklasyfikowany zgodnie z normami EN i przystosowany do obciążenia dwóch osób
Rdzeń wewnętrzny: włókno paraaramidowe, temperatura topnienia 450°C (842°F)
Powłoka zewnętrzna: Powłoka poliestrowo-elastanowa, temperatura topnienia 230°C (446°F)
Rdzeń jest odporny na przecięcia, uderzenia, ścieranie, ogień i kwasy
Lekki i kompaktowy, można go nosić na uprzęży lub w kieszeni
Powłoka zapewnia płynną obsługę i chroni powierzchnie
Mocne i elastyczne, łatwe w obsłudze w trudno dostępnych miejscach
Wysoka wytrzymałość otwiera możliwości konfiguracji chokera (zaczep popręgowy)
Żywotność 3 lata od pierwszego użycia, 5 lat od daty produkcji

Ochrona krawędzi: Istotne jest przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie kontroli sprzętu, umieszczania zawiesi wokół konstrukcji o małej średnicy i stosowania zabezpieczeń krawędzi. Poliestrowa osłona Black Mamby nie zastępuje zabezpieczenia krawędzi. Zawiera wytrzymały rdzeń paraaramidowy i jest przeznaczony do ograniczonej ochrony przed żywiołami. W przypadku zaniedbania właściwej ochrony krawędzi, powłoka może zostać uszkodzona aż do konieczności wycofania się z eksploatacji. Zawsze oceniaj kotwicę i otoczenie, stosując odpowiednią ochronę krawędzi dla danego zastosowania. Dbaj o Mambę, a Mamba zaopiekuje się Tobą. Szczegóły znajdziesz w instrukcji obsługi.

Czas realizacji: 24 h

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie